• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://www.facebook.com/kenanshop
  • https://www.twitter.com/KenanHoca7
  • http://www.youtube.com/channel/UCLjpPsUQjdssA7TJG2TysuA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret1426557
Okumanın Yaşı Yok
HEM PLAN
HEM Modüller
E-Yaygın
Hijyen Eğitim
Oryantasyon Eğitimi
Usta Öğretici
Dosya Gönder

Anasayfa

İslamın 5 Şartından Biri ''HACCA GİTMEK''
Tüm anne babalara ne kadar gerekli olan bu uygulamanın habercisi olmaktan gurur duyuyorum.
4.Sınıf I.Dönem II.Yazılı yoklama sınavları 30.12.19 da başlayıp bugün(10.01.20) sona ermiştir.
Sağlık, sağlıklı besleme, spor, temizlik ve zararlı alışkanlıklarla ilgili hazırladığımız sunum ile tüm dikkatleri öğrencilerimizin sağlığına çektik. Artık ''TEMİZ İNSAN TEMİZ ÇEVRE'' sloganı tüm öğrencilerimiz için bir hedef oldu.
Obezitenin Ne olduğu, nasıl ortaya çıktığı, sağlığa olan zararlarını, şişmanlık ile ilişkisini, obezitenin önüne nasıl geçilebileceği ve obezite ile mücadelenin önemini sunumlarla öğrencilerimize anlattık. Boy - Kilo etkinliği ile de bunu pekiştirip hangi öğrencilerin eğer önlem almazsa obeziteye yakalanabileceğini belirledik.
Yeni yılın gelişi ile öğrencilerimizde farklı bir heyecan vardı. Onları küçük bir gözlemle fark edebiliyorduk. 2019' u uğurlayıp 2020' ye hoşgeldin diyor ve hayırlara vesile olmasını diliyorum.
Sivil savunmanın ne olduğu, niçin gerekli olduğunu ve sivil savunmanın hangi kurum ve kuruluşları kapsadığı hakkında öğrencilere sunumlar ile bilgi vermeye çalıştık. Deprem, yangın, sel, heyelan gibi durumlarda sivil savunmanın önemi ile itfaiye,ambulans, polis ve jandarmanın önemini kavratmaya çalıştık Son olarak da yangın ve deprem tatbikatları ile de sunumumuzu pekiştirdik.
Okul idaresi ve öğretmenlerimiz tarafından doğal afetler karşısında yapılacakları bir tatbikat ile anlamaya çalıştık. Öğrencilerimizin tatbikat sırasındaki heyecanları gerçeği aratmıyor değildi. Öğrencilerimize yaparak yaşayarak hazırladığımız bu etkinlik ile yangın, deprem gibi afetlerin hayatımıza vereceği zararlardan nasıl en az şekilde etkileneceğimizi kalıcı hale getirdik.
Veli ziyaretlerimizde belirttiğimiz gibi okula geldiklerinde veli bekleme odasında oturabileceklerini, öğretmenleri burada beklerken ikramlardan yararlanabileceklerini ve burada öğrencileri ile görüşebileceklerini anlattık. Veli bekleme odası tüm velilerimiz tarafından takdir topladı.
Dilek Kutusundan çıkan mektup; okul idaresi ile öğretmenleri çok şaşırttı. Öğrencilerimizin Mektupta yazdıkları ile hepimiz gurur duyuyoruz.
Bu yarışma ile amacımız; atık pilleri çevreye zarar vermeyecek şekilde bertaraf etmek, öğrencilerimize çevre bilincini aşılayarak geleceğin büyüklerini ufak yaşta bilinçlendirmek ve ilerleyen yıllarda daha temiz ve yaşanabilir bir çevreye kavuşmaktır. Ayın kazanan öğrencisine hepimiz teşekkür ederiz.
M.Akif ERSOY' u Anmak için yapılan resim, şiir, mektup yarışmaları ile törende en güzel istiklal marşını okuma yarışmasını kazanan öğrencilerimize ödüllerini verdik. Ödüller ile anlam kazanan yarışmalarımız M.Akif ERSOY'un Hafızalarda kalmasını sağlamıştır.
Kardeş okulumuzun kıyafet yardımını tüm öğrencilerimize dağıtmış bulunuyoruz. Yazıcık Ailesi olarak yardımlarından dolayı tekrar teşekkür ederiz.
Aşının ne kadar faydalı olduğunu çocuklarımıza anlatarak uyguladık. Emeği geçen sağlık personellerimize teşekkür ederiz.
Yerli Malı haftası etkinliğimiz ile öğrencilerimiz yerli, milli ürünlerin ne kadar kıymetli olduğunu anlamışlardır.
 9  ...
İşaret Dili
Satranç
Zeka Oyunları
Kurs Kitapları
Okuma-Yazma
TLF Uygulaması
Piyano Gitar Bağlama
Kurslarımız
Sık Sorulan Sorular