• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://www.facebook.com/kenanshop
  • https://www.twitter.com/KenanHoca7
  • http://www.youtube.com/channel/UCLjpPsUQjdssA7TJG2TysuA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret1435262
Takvim
Okumanın Yaşı Yok
HEM PLAN
HEM Modüller
TPE
E-Yaygın
Hijyen Eğitim
Oryantasyon Eğitimi
Usta Öğretici
Dosya Gönder
Başvuru
DYK HAZIRLIK

Anasayfa

Millî Eğitim Bakanımız Sn. Ziya Selçuk; ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin karne notlarının ders etkinliklerine katılım puanı üzerinden, lise öğrencilerinin birinci dönem notlarının ise ikinci dönem yapılacak yüz yüze sınavlarla belirleneceğini açıkladı.
2021 MEB iş takvimi yayınlandı.
Saat 10:00 da öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, köy muhtarımız ve bizlere evlerinden eşlik eden velilerimiz ile birlikte İstiklal Marşı'mızı coşkuyla okuduk.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, çocuklarını yönlendirmek konusunda velilere destek olmak için 'Hayatın İçindeki Müfredat' isimli el kitabını kaleme aldı.
25 Ocak 2021 Pazartesi günü başlayacak yarıyıl tatil süresine ikinci dönemdeki bir haftalık ara tatil süresi de eklenmiştir.
Millî Eğitim Bakanlığınca, öğrencilere kodlama becerisi kazandırmak amacıyla tasarlanan, 120 bölümlük bir uzay görevinden sonra dünyaya dönen oyun karakteri "Maskod"un maceralarının işlendiği mobil oyun, Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden hizmete sunuldu.
Bugün 22 Aralık, ölümüne yürüyüş bundan 106 yıl önce başladı: Sarıkamış Harekatı... Vatan aşkıyla kar-kış demeden cepheye koşan binlerce Mehmetçik, yalnızca düşmanla değil zorlu kış şartlarıyla da savaşarak şehit düştü.
Millî Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u, minnet ve rahmetle anıyoruz.
4. Sınıf Düzeyinde 1 ve 2. Ünite Çalışma Fasikülleri Yayımlandı
1. Sınıfların aşıları okulların uzaktan eğitime geçmesi nedeniyle bu sene okullarda yapılamadı. Ancak çocuklarımızın sağlığı için velilerimizin bağlı oldukları Aile hekimlerine giderek aşıları yaptırmaları gerekmektedir. Çocuklar için gönderdiğimiz belgeyi aile hekimliklerine vererek başvuru yapabilirsiniz.
10 Aralık 1948 tarihinde ''İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi'' nin kabul edilmesiyle, tüm dünyada insan hakları ihlallerinin önlenmesine yönelik uluslararası düzeyde ilk adım atılmış olup, Bildirge'nin kabul edilişinin yıl dönümü olan 10 Aralık, "Dünya İnsan Hakları Günü" olarak kutlanmaktadır.
Millî Eğitim Bakanlığı, ilkokul 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin Türkçe dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerini geliştirmek için eğlenceli bir kitap hazırladı.
14 Şubat 2021 Pazar günü Onu Oku Onu Yaşa ONLİNE Siyer yarışması yapılacaktır.
Bakanlıktan Öğretmenler Gününe Özel Etkinlikler
20 KASIM DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ KUTLU OLSUN
 9  ...