• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://www.facebook.com/kenanshop
  • https://www.twitter.com/KenanHoca7
  • http://www.youtube.com/channel/UCLjpPsUQjdssA7TJG2TysuA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret1421305
Kütüphane
Milli Kütüphanemiz

DÖRT 

TPE
ATIK PİLLER DÜNYASI
 ATIK PİLLER DÜNYASI
Dosya Gönder
Barış Manço

Anasayfa

Yenilenen Ecza Dolabımız
İslamın 5 Şartından Biri ''HACCA GİTMEK''
Yarıyıl Tatili Bugün Başladı. Heyecanlı bakışlar bugün üzerimizdeydi.
Tüm anne babalara ne kadar gerekli olan bu uygulamanın habercisi olmaktan gurur duyuyorum.
4.Sınıf I.Dönem II.Yazılı yoklama sınavları 30.12.19 da başlayıp bugün(10.01.20) sona ermiştir.
Sağlık, sağlıklı besleme, spor, temizlik ve zararlı alışkanlıklarla ilgili hazırladığımız sunum ile tüm dikkatleri öğrencilerimizin sağlığına çektik. Artık ''TEMİZ İNSAN TEMİZ ÇEVRE'' sloganı tüm öğrencilerimiz için bir hedef oldu.
Obezitenin Ne olduğu, nasıl ortaya çıktığı, sağlığa olan zararlarını, şişmanlık ile ilişkisini, obezitenin önüne nasıl geçilebileceği ve obezite ile mücadelenin önemini sunumlarla öğrencilerimize anlattık. Boy - Kilo etkinliği ile de bunu pekiştirip hangi öğrencilerin eğer önlem almazsa obeziteye yakalanabileceğini belirledik.
Yeni yılın gelişi ile öğrencilerimizde farklı bir heyecan vardı. Onları küçük bir gözlemle fark edebiliyorduk. 2019' u uğurlayıp 2020' ye hoşgeldin diyor ve hayırlara vesile olmasını diliyorum.
Sivil savunmanın ne olduğu, niçin gerekli olduğunu ve sivil savunmanın hangi kurum ve kuruluşları kapsadığı hakkında öğrencilere sunumlar ile bilgi vermeye çalıştık. Deprem, yangın, sel, heyelan gibi durumlarda sivil savunmanın önemi ile itfaiye,ambulans, polis ve jandarmanın önemini kavratmaya çalıştık Son olarak da yangın ve deprem tatbikatları ile de sunumumuzu pekiştirdik.
Okul idaresi ve öğretmenlerimiz tarafından doğal afetler karşısında yapılacakları bir tatbikat ile anlamaya çalıştık. Öğrencilerimizin tatbikat sırasındaki heyecanları gerçeği aratmıyor değildi. Öğrencilerimize yaparak yaşayarak hazırladığımız bu etkinlik ile yangın, deprem gibi afetlerin hayatımıza vereceği zararlardan nasıl en az şekilde etkileneceğimizi kalıcı hale getirdik.
 9  ...
Üyelik Girişi
Takvim
Anket
Okulda en iyi arkadaşın kim?
E-ODEV
GÜNCEL