• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://www.facebook.com/kenanshop
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905353100265
  • https://www.twitter.com/KenanHoca7
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret1413488
Kütüphane
Milli Kütüphanemiz

DÖRT 

TPE
ATIK PİLLER DÜNYASI
 ATIK PİLLER DÜNYASI
Dosya Gönder
Barış Manço
İlkokul

Anasayfa


20-27 Aralık Mehmet Akif ERSOY ' u Anma Töreninde bizi yalnız bırakmayan köy imamına da teşekkür ederiz.
Kardeş okulumuzun öğrencilerimize gönderdikleri kitap oyun ve resim boyaları için onlara minnettarız.
Aşının ne kadar faydalı olduğunu çocuklarımıza anlatarak uyguladık. Emeği geçen sağlık personellerimize teşekkür ederiz.
Yerli Malı haftası etkinliğimiz ile öğrencilerimiz yerli, milli ürünlerin ne kadar kıymetli olduğunu anlamışlardır.
Kardeş okulumuzun kıyafet yardımını tüm öğrencilerimize dağıtmış bulunuyoruz. Yazıcık Ailesi olarak yardımlarından dolayı tekrar teşekkür ederiz.
''Eviniz Evimiz, Derdiniz Derdimizdir'' sloganı ile gazi ve şehit yakınlarının ailelerini ziyarete başladık. Gazimizin dilinden duyduğumuz sözler bizi mutlu etti ve gururlandırmıştır. Gazimize borcumuzu ne yapsak ödeyemeyeceğimizin bilincindeyiz. Ona verdiğimiz hediyelerle bu borcu bir nebze hafifletmek istedik. Öğrencilerimizin gazimize duyduğu hayranlık hepimizi mutlu etmiştir. Devletin, Milletin, Düşmanın ne olduğunu Gazimizden duyan öğrencilerimiz farkındalık kazanmışlardır.
Okul yönetimi olarak başladığımız veli ziyaretlerinde karşılaştığımız durumlar bizleri hem mutlu etmiş hem de üzmüştür. Her öğrenci özeldir sözü gerçekten de bu ziyaretlerle daha da gün yüzüne çıkmaktadır. Ziyarette bulunduğumuz velileri ile ev halkı bizleri ağırlamaktan çok mutlu olmuşlardır. Bizler de öğrencimizin yaşadığı ev ortamını görme mutluluğu ile duygulanıyoruz.
Bizleri Kardeş Okul Olarak Seçen misafirlerimize okul idaresi, öğrencilerimiz ve velilerimiz ile can-ı gönülden teşekkür ederiz.
İmanın ve İslamın şartlarını bir çiçek ile ele benzeterek uygulamalı öğrendik. Çocukların somut bir şekilde dokunarak hissederek yaptıkları bu eğlenceli etkinlik sayesinde kalıcı öğrenmeyi yakalayabildik.
İlk dönemin İKİNCİ sınavları 30.12.19 tarihinde başlıyor. Sınavlarımız 10.01.20 tarihinde sona erecektir. Tüm öğrencilerime başarılar dilerim...
 5 
Üyelik Girişi
Anket
Okulda en iyi arkadaşın kim?
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.83746.8648
Euro7.68057.7113
Takvim
E-ODEV
GÜNCEL