• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://www.facebook.com/kenanshop
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905353100265
  • https://www.twitter.com/KenanHoca7
  • https://www.youtube.com/channel/UCLjpPsUQjdssA7TJG2TysuA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret1416482
Kütüphane
Milli Kütüphanemiz

DÖRT 

TPE
ATIK PİLLER DÜNYASI
 ATIK PİLLER DÜNYASI
Dosya Gönder
Barış Manço

Anasayfa

Satranç, Denge Oyunu, Yapboz, Tangram, Tombala(Eş-Zıt Anlamlı Kelimeler), Çarpma ve diğer oyunlarla öğrencilerimizin yüzünü güldürmeyi, içlerini ısıtmayı başardığımızı görünce mutluluktan gözlerimiz doldu. Değerli olduklarının bilincine varan öğrencilerimiz çok sevinçliydiler.
Geri Dönüşüm Projesi kapsamında evde kullanılmayan atık malzemelerden yeni ürünler üreten öğrencilerimiz geri dönüşümün ne kadar önemli olduğunu öğrendiler. Ve Sıfır atık projesine bu şekilde destek vereceklerini dile getirdiler. Geri Dönüşüm Sergimize sizleri de bekleriz...
Çarpma işlemini bardaklarla bulmaya çalışan öğrencilerimiz hem eğlenip hem de çarpım tablosunu öğrendiler. Etkinlik Odamızın 2. Demirbaşı olan bu etkinlik çok ilgi çekiciydi.
Görsel Sanatlar derdisinin vazgeçilmez bir parçası haline gelen MANGALA öğrencilerimizi heyecanlandırmayı halen sürdürüyor.
Hangi ay hangi öğrencimizin doğum günü diye bir etkinlik yapalım dedik.Ve sonunda DOĞUM GÜNÜ TRENİ KALKIYOR etkinliğini bulduk.Şimdi öğrencilerimiz her ay, o ay doğum günü olanlarla birlikte trene biniyorlar. Doğum Günü Treni Kalkıyor geç kalmayın...
Değerlerimizi öğrenmeye çalışan öğrencilerimizle Sınıfın tavanını süslemeye karar verdik. Geceyi aydınlatan yıldızları simge olarak kullanan öğrencilerimiz; değerlerimizi de yıldızlara benzeterek öğrendiler.
Zıt anllamlı kelimeleri türkçe dersinden sonra ingilizce dersinde de işledik. Zıt anlamlı kelimeleri söyleyen ve bunların ingilizce karşılıklarını bulmaya çalışan öğrencilerimin çok fazla gayretli olmaları beni mutlu etmiştir. Hemen konuyu pekiştirmek için kalplerden oluşan bir zıt anlamlı kelime tablosu oluşturduk.
Türkiye genelinde 11 Kasım 2019'da saat 11:11 de gerçekleştirilen 11 Milyon Fidan dikimi kapsamında fidan dikimine katılan tüm herkese teşekkür ederim.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygı ve Minnetle anma programı bizi hem çok üzmüş hem de çok duygulandırmıştır. Aramızdan ayrılışının 81. Yıl dönümünü özlemle anıyoruz...
İlk dönemin ilk sınavları 04.11.19 tarihinde başlıyor. Sınavlarımız 15.11.19 tarihinde sona erecektir. Tüm öğrencilerime başarılar dilerim...
 8  ...
Üyelik Girişi
Takvim
Anket
Okulda en iyi arkadaşın kim?
E-ODEV
GÜNCEL