• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://www.facebook.com/kenanshop
  • https://www.twitter.com/KenanHoca7
  • http://www.youtube.com/channel/UCLjpPsUQjdssA7TJG2TysuA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret1431678
Takvim
Okumanın Yaşı Yok
HEM PLAN
HEM Modüller
E-Yaygın
Hijyen Eğitim
Oryantasyon Eğitimi
Usta Öğretici
Dosya Gönder
Başvuru
DYK HAZIRLIK

Anasayfa

Ara Tatil ile birleşen Yarıyıl Tatili Bugün Başlıyor.
Çocukların Hayalleri Renklerle Buluşuyor
İlkokul TRT EBA TV Yayın Akışı ile haftalık ders programımızı takip ediyoruz.
İstenmeyen SMS'ler için iptal işlemleri artık e-devlet ya da İYS üzerinden gerçekleşecek. Ticaret Bakanlığı tarafından alınan yeni karar doğrultusunda, SMS, sesli mesaj veya e-posta iletilerinde rahatsız olanlar bu hizmetten faydalanacak.
Millî Eğitim Bakanımız Sn. Ziya Selçuk; ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin karne notlarının ders etkinliklerine katılım puanı üzerinden, lise öğrencilerinin birinci dönem notlarının ise ikinci dönem yapılacak yüz yüze sınavlarla belirleneceğini açıkladı.
2021 MEB iş takvimi yayınlandı.
Saat 10:00 da öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, köy muhtarımız ve bizlere evlerinden eşlik eden velilerimiz ile birlikte İstiklal Marşı'mızı coşkuyla okuduk.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, çocuklarını yönlendirmek konusunda velilere destek olmak için 'Hayatın İçindeki Müfredat' isimli el kitabını kaleme aldı.
25 Ocak 2021 Pazartesi günü başlayacak yarıyıl tatil süresine ikinci dönemdeki bir haftalık ara tatil süresi de eklenmiştir.
Millî Eğitim Bakanlığınca, öğrencilere kodlama becerisi kazandırmak amacıyla tasarlanan, 120 bölümlük bir uzay görevinden sonra dünyaya dönen oyun karakteri "Maskod"un maceralarının işlendiği mobil oyun, Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden hizmete sunuldu.
Bugün 22 Aralık, ölümüne yürüyüş bundan 106 yıl önce başladı: Sarıkamış Harekatı... Vatan aşkıyla kar-kış demeden cepheye koşan binlerce Mehmetçik, yalnızca düşmanla değil zorlu kış şartlarıyla da savaşarak şehit düştü.
Millî Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u, minnet ve rahmetle anıyoruz.
4. Sınıf Düzeyinde 1 ve 2. Ünite Çalışma Fasikülleri Yayımlandı
1. Sınıfların aşıları okulların uzaktan eğitime geçmesi nedeniyle bu sene okullarda yapılamadı. Ancak çocuklarımızın sağlığı için velilerimizin bağlı oldukları Aile hekimlerine giderek aşıları yaptırmaları gerekmektedir. Çocuklar için gönderdiğimiz belgeyi aile hekimliklerine vererek başvuru yapabilirsiniz.
10 Aralık 1948 tarihinde ''İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi'' nin kabul edilmesiyle, tüm dünyada insan hakları ihlallerinin önlenmesine yönelik uluslararası düzeyde ilk adım atılmış olup, Bildirge'nin kabul edilişinin yıl dönümü olan 10 Aralık, "Dünya İnsan Hakları Günü" olarak kutlanmaktadır.
 7  ...