• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://www.facebook.com/kenanshop
  • https://www.twitter.com/KenanHoca7
  • http://www.youtube.com/channel/UCLjpPsUQjdssA7TJG2TysuA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam41
Toplam Ziyaret1431714
Takvim
Okumanın Yaşı Yok
HEM PLAN
HEM Modüller
E-Yaygın
Hijyen Eğitim
Oryantasyon Eğitimi
Usta Öğretici
Dosya Gönder
Başvuru
DYK HAZIRLIK

Anasayfa

Kardeş okulumuzun öğrencilerimize gönderdikleri kitap oyun ve resim boyaları için onlara minnettarız.
''Eviniz Evimiz, Derdiniz Derdimizdir'' sloganı ile gazi ve şehit yakınlarının ailelerini ziyarete başladık. Gazimizin dilinden duyduğumuz sözler bizi mutlu etti ve gururlandırmıştır. Gazimize borcumuzu ne yapsak ödeyemeyeceğimizin bilincindeyiz. Ona verdiğimiz hediyelerle bu borcu bir nebze hafifletmek istedik. Öğrencilerimizin gazimize duyduğu hayranlık hepimizi mutlu etmiştir. Devletin, Milletin, Düşmanın ne olduğunu Gazimizden duyan öğrencilerimiz farkındalık kazanmışlardır.
Okul yönetimi olarak başladığımız veli ziyaretlerinde karşılaştığımız durumlar bizleri hem mutlu etmiş hem de üzmüştür. Her öğrenci özeldir sözü gerçekten de bu ziyaretlerle daha da gün yüzüne çıkmaktadır. Ziyarette bulunduğumuz velileri ile ev halkı bizleri ağırlamaktan çok mutlu olmuşlardır. Bizler de öğrencimizin yaşadığı ev ortamını görme mutluluğu ile duygulanıyoruz.
Bizleri Kardeş Okul Olarak Seçen misafirlerimize okul idaresi, öğrencilerimiz ve velilerimiz ile can-ı gönülden teşekkür ederiz.
İmanın ve İslamın şartlarını bir çiçek ile ele benzeterek uygulamalı öğrendik. Çocukların somut bir şekilde dokunarak hissederek yaptıkları bu eğlenceli etkinlik sayesinde kalıcı öğrenmeyi yakalayabildik.
Hangi ay hangi öğrencimizin doğum günü diye bir etkinlik yapalım dedik.Ve sonunda DOĞUM GÜNÜ TRENİ KALKIYOR etkinliğini bulduk.Şimdi öğrencilerimiz her ay, o ay doğum günü olanlarla birlikte trene biniyorlar. Doğum Günü Treni Kalkıyor geç kalmayın...
İlk dönemin İKİNCİ sınavları 30.12.19 tarihinde başlıyor. Sınavlarımız 10.01.20 tarihinde sona erecektir. Tüm öğrencilerime başarılar dilerim...
Görsel Sanatlar derdisinin vazgeçilmez bir parçası haline gelen MANGALA öğrencilerimizi heyecanlandırmayı halen sürdürüyor.
Çarpma işlemini bardaklarla bulmaya çalışan öğrencilerimiz hem eğlenip hem de çarpım tablosunu öğrendiler. Etkinlik Odamızın 2. Demirbaşı olan bu etkinlik çok ilgi çekiciydi.
Geri Dönüşüm Projesi kapsamında evde kullanılmayan atık malzemelerden yeni ürünler üreten öğrencilerimiz geri dönüşümün ne kadar önemli olduğunu öğrendiler. Ve Sıfır atık projesine bu şekilde destek vereceklerini dile getirdiler. Geri Dönüşüm Sergimize sizleri de bekleriz...
Satranç, Denge Oyunu, Yapboz, Tangram, Tombala(Eş-Zıt Anlamlı Kelimeler), Çarpma ve diğer oyunlarla öğrencilerimizin yüzünü güldürmeyi, içlerini ısıtmayı başardığımızı görünce mutluluktan gözlerimiz doldu. Değerli olduklarının bilincine varan öğrencilerimiz çok sevinçliydiler.
Değerlerimizi öğrenmeye çalışan öğrencilerimizle Sınıfın tavanını süslemeye karar verdik. Geceyi aydınlatan yıldızları simge olarak kullanan öğrencilerimiz; değerlerimizi de yıldızlara benzeterek öğrendiler.
Zıt anllamlı kelimeleri türkçe dersinden sonra ingilizce dersinde de işledik. Zıt anlamlı kelimeleri söyleyen ve bunların ingilizce karşılıklarını bulmaya çalışan öğrencilerimin çok fazla gayretli olmaları beni mutlu etmiştir. Hemen konuyu pekiştirmek için kalplerden oluşan bir zıt anlamlı kelime tablosu oluşturduk.
Türkiye genelinde 11 Kasım 2019'da saat 11:11 de gerçekleştirilen 11 Milyon Fidan dikimi kapsamında fidan dikimine katılan tüm herkese teşekkür ederim.
Türkçe dersinde eş anlamlı kelimeleri öğrenmek için kelebekler yaparak sınıf duvarını süsledik...
... 13 ...