• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://www.facebook.com/kenanshop
  • https://www.twitter.com/KenanHoca7
  • http://www.youtube.com/channel/UCLjpPsUQjdssA7TJG2TysuA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam39
Toplam Ziyaret1446961
Takvim
Okumanın Yaşı Yok
HEM PLAN
HEM Modüller
TPE
E-Yaygın
Hijyen Eğitim
Oryantasyon Eğitimi
Usta Öğretici
Dosya Gönder

Anasayfa

Okullarda Yaz Etkinlikleri Kursları ile çok eğleneceksiniz.
Müdürlüğümüz bünyesinde Yeşil Silvan MTAL 'de Sağlık alanında 2 kurs birden
Usta Öğreticilerimizin Haziran ayına ait ek derslerinin ilgili forma işlenerek aşağıda belirtilen tarihlerde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü - Muhasebe birimine ıslak imzalı-onaylanmış olarak elden ya da dys üzerinden teslim edilmesi önemle rica olunur.
Tüm kadrolu öğretmenlerimizin dikkatine Haziran dönemi seminerleri uzaktan yapılacaktır.
Silvan ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekilimiz Sn.Murat ÖZTÜRK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Kadri ÖZDEMİRAL, Emniyet Müdürümüz Sn.Hakan Hilmi YAMAN' ın katılımlarıyla yıl sonu sergimizin açılışını gerçekleştirdik.
Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamnda düzenlenecek olan yıl sonu sergi ve etkinlikleri için 7 Haziran Salı günü saat 10:00 da Usta Öğreticilerimizi, kursiyerlerimizi ve tüm vatandaşlarımızı Silvan Halk Eğitimi Merkezi Binasına bekliyoruz.
Kurumumuz bünyesinde açılacak olan Gitar Kursu için usta öğretici alımı yapılacaktır. Başvurular Silvan Halk Eğitimi merkezine şahsen yapılacaktır.
Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri kapsamında Diyarbakır Kayapınar ilçesindeki Kent Meydanında standımızı kurduk.
Kurslarımızı Binamızdaki afişlerle tanıtmaya çalışıyoruz. Açılacak ve daha önce açılmış kurslarımızın tanıtımı için kurumumuzu afişlerle donattık.
Kurumumuz bünyesinde açılacak Aşçılık Kursu için usta öğretici alımı yapılacaktır. Başvurular Silvan Halk Eğitimi merkezine şahsen yapılacaktır.
EBA üzerinden Satranç Eğitimi Kursu verilmektedir. Satranç kursumuza gelenler EBA üzerinden de pekiştirme yapabilmektedirler.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla oluşturduğumuz resim sergimiz bugün 13:30 da Silvan Hükümet Konağı Bahçesinde usta öğretici ve kursiyerlerimiz ile vatandaşlarımızın katılımı ile gerçekleşmiştir. Sergimize teşrif eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ile tüm katılımcılara teşekkür ederiz.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun.
Usta Öğreticilerimizin Mayıs ayına ait ek derslerinin ilgili forma işlenerek aşağıda belirtilen tarihlerde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü - Muhasebe birimine ıslak imzalı-onaylanmış olarak elden ya da dys üzerinden teslim edilmesi önemle rica olunur.
13-15 Mayıs 2022 tarihlerinde Bulgaristan'ın Burgaz şehrinde yapılan Avrupa Wushu Şampiyonasında kursiyerimiz İbrahim GÜZEL Avrupa şampiyonu oldu.
 1  ...
Anket
Hangi Zeka Oyununu Seviyorsun?
İşaret Dili
Satranç
Zeka Oyunları
Kurs Kitapları
Ön Kayıt
TLF Uygulaması
Piyano Gitar Bağlama
Başvuru
Sık Sorulan Sorular