• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://www.facebook.com/kenanshop
  • https://www.twitter.com/KenanHoca7
  • https://www.youtube.com/channel/UCLjpPsUQjdssA7TJG2TysuA/playlists
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam145
Toplam Ziyaret1560514
Takvim
Okumanın Yaşı Yok
HEM PLAN
HEM Modüller
E-Yaygın
HEMBA
TPE
Oryantasyon Eğitimi
Okuma Yazma Ders Kitapları
E-Sınav Giriş Belgesi(Açık Öğretim Orta Okulu)

Öğrencilerimiz, https://aionet.meb.gov.tr/OgrenciGiris.aspx  internet adresinden giriş yaparak sınav giriş belgelerini alabilirler.

Halk eğitimi merkezleri ise bilgi kontrol ekranları/e-Sınav randevu işlemleri ekranından, öğrenci giriş belgelerinin dökümünü alabileceklerdir.

Açık Öğretim Ortaokulu Bilgi Yönetim Sisteminde fotoğrafı olmayan öğrenciler e-Sınav giriş belgesi alamayacaktır. Öğrenciler, fotoğraflarını en yakın halk eğitimi merkezleri/irtibat büroları aracılığı ile Bilgi Yönetim Sistemine yükletmeleri halinde e-Sınav giriş belgelerini alabilecektir.

Yurtdışında bulunan öğrenciler (K.K.T.C. hariç), engelli öğrenciler ile tutuklu hükümlü öğrencilerin 3. Dönem sınavları 20-21 Temmuz 2024 tarihlerinde basılı evrakla yüz yüze yapılacaktır.

e-Sınav randevusu alan öğrenciler 20-21 Temmuz 2024 tarihlerinde basılı evrakla yüz yüze yapılacak olan sınava katılamayacak olup 1 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapılacak olan e-Sınavlara katılacaktır.

 

DİKKAT!

Sınava girecek olan öğrencilerimiz, sınav giriş belgenizde yer alan, sınav tarihi ile e-Sınav giriş yerine dikkat ediniz ve sınavla ilgili kuralları okumayı unutmayınız.

Sınav Giriş Belgelerine erişmek için TIKLAYINIZ.

  
122 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
İşaret Dili
Satranç
Zeka Oyunları
Ön Kayıt
TLF Uygulaması
Piyano Gitar Bağlama
E-KİTAP
Dosya Gönder
Aktif Kurslarımız