• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://www.facebook.com/kenanshop
  • https://www.twitter.com/KenanHoca7
  • https://www.youtube.com/channel/UCLjpPsUQjdssA7TJG2TysuA/playlists
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam83
Toplam Ziyaret1550811
Takvim
Okumanın Yaşı Yok
HEM PLAN
HEM Modüller
E-Yaygın
HEMBA
TPE
Oryantasyon Eğitimi
Okuma Yazma Ders Kitapları
Lise 3.Dönem KayıtlarıKayıt yenileme işlemi için öğrenciler, 250 (iki yüz elli ) TL sınav katılım ücretini MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi hesabına https://odeme.meb.gov.tr adresinden tüm bankaların kredi kartı veya T.C. Ziraat Bankası AŞ, Türkiye Vakıflar Bankası TAO ve Türkiye Halk Bankası AŞ'nin ATM, mobil bankacılık ya da internet bankacılığı hizmetleri üzerinden yatıracaktır.

- Açık Öğretim Lisesinde ki öğrencilik durumu aktif, donuk ve silik durumda olan tüm öğrenciler kayıt yenileme işlemini yaptırabilecektir.

-  Ücret muafiyeti kapsamında olan öğrencilerin kayıt yenileme işlemleri için 444 0 632 Milli Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi (MEBİM) ya da  halk eğitimi merkezi müdürlükleri  ile iletişime geçerek; kayıt yenileme taleplerini iletmeleri, sistem üzerinde güncellenmesi gereken raporlarını sunmaları, Engelli Sınav Hizmetleri bilgilerini kontrol ederek kayıt yenileme işlemlerinin tamamlandığını teyit etmeleri gerekmektedir. 

Kayıt Yenileme Kılavuzu için tıklayınız. 

Ders Seçimi İşlemleri:  2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı 3. dönem sınavları için ders seçme işlemleri 19 Nisan 2024- 13 Mayıs 2024 tarihleri arasında Açık Öğretim Lisesi Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden yapılabilecektir. Kayıt yenileme işlemlerinin sona ermesinin ardından yapılan ders seçimi işlemleri dikkate alınmayacaktır. 

Sınav Merkezi İşlemleri: 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı 3. dönem sınavları için sınav merkezi güncelleme işlemleri 19 Nisan 2024- 13 Mayıs 2024 tarihleri arasında Açık Öğretim Lisesi Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden yapılabilecektir. Kayıt yenileme işlemlerinin sona ermesinin ardından yapılan sınav merkezi belirleme ve güncelleme işlemleri dikkate alınmayacaktır.  

Yazılı sınav duyurusu için tıklayınız. 

e-Sınav duyurusu için tıklayınız. 


ÖNEMLİ NOT: 

Öğrencilerimiz 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı 3. dönem sınavlarına fotoğraflı sınav giriş belgesi ile girebileceklerdir.

Giriş belgesinde fotoğrafı bulunmayan öğrenciler sınava alınmayacaktır.

Bu nedenle öğrencilerimizin Açık Öğretim Liseleri Bilgi Yönetim Sisteminde fotoğraflarını kontrol etmeleri gerekmektedir.

Sistemde fotoğrafı bulunmayan veya kendi fotoğrafı yerine başka bir görüntü yüklenmiş olan öğrencilerin halk eğitimi merkezi müdürlüklerine başvuru yaparak güncel fotoğraflarını yükletmeleri gerekmektedir.

ÖĞRENCİLERİN 2023-3 DÖNEM SINAVINA KATILABİLMELERİ İÇİN AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİNDEKİ İLETİŞİM BİLGİLERİNİN VE SINAVA GİRECEĞİ SINAV MERKEZİNİN GÜNCEL OLMASI GEREKMEKTEDİR. 

ÖĞRENCİLER BU BİLGİLERİNİ  KENDİ ŞİFRELERİ İLE AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ GİREREK VEYA 444 0 632 MEBİM ARACILIĞI İLE GÜNCELLEMESİ GEREKMEKTEDİR.

  
76 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
İşaret Dili
Satranç
Zeka Oyunları
Ön Kayıt
TLF Uygulaması
Piyano Gitar Bağlama
E-KİTAP
Dosya Gönder
Aktif Kurslarımız